Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van a Pázmány...

Mennyi esélyem van a Pázmány Péter katolikus egyetemre idén bekerülni a pszichológia szakra, ha 449 pontom lett?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy 2021-ben a ponthatár 443 pont volt.Kb. mennyit fog szerintetek max emelkedni a ponthatár?


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a tavalyihoz elég hasonló lesz a ponthatár. Nem tartom valószínűnek, hogy a 450-et elérje, úgyhogy én azt mondanám, hogy jó esélyed van bejutni. Sok sikert! :)
2022. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő!


Nagyon szépen köszönöm!☺️

Nagyon imádkozom,hogy tényleg bekerüljek!😅

2022. júl. 8. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is reális esèlyed van a bekerülèsre!😊

Èn is oda jelentkeztem csak levelezőre, viszont viszonyìtani sajnos nem tudok, mert idèn indult először, imádkozom 🙏

2022. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod, remélem mindkettőnknek sikerül majd bekerülni!☺️✨

2022. júl. 9. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!