Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szinkron tanfolyamot érettségi...

Szinkron tanfolyamot érettségire készülés mellett el lehet (nem túl megterhelő) elkezdeni?

Figyelt kérdés

Orvosira készülök, de mellette ez is érdekelne. Ezt inkább hobbinak, kiegészítő fizetésnek szeretném.

Szerintetek túl nehéz, vagy túl drága, megéri, vagy nem éri meg?



2022. júl. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ezek a tanfolyamok kb. nettó lehúzás.... Ha nem vagy benne a networkben, nincsenek kapcsolataid, soha nem tudsz munkához jutni....

(dolgoztam a szakmában, nem légbőlkapott infó)

2022. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekességképpen jó, ha elvégzel egy ilyet, de szart nem ér.

Én is elvégeztem egy ilyet, viszonylag olcsó volt, 40.000 forint, egy pár éve. 1 alkalom 4 óra volt, és voltunk vagy 20-an, szóval kitalálhatod, hogy egy emberre mennyi idő jutott, hogy kipróbálhassa a szinkronizálást.

Dolgozni meg pláne nem fogsz benne, hacsak nem vagy übertehetséges hozzá. Úgy fogalmaztak, hogy kenyérharc megy a nagy színészek között is egy-egy szinkronos szerepért. Meg aztán sokkal összetettebb is ez a dolog annál, minthogy „jó napot kívánok, jöttem szinkronizálni”.


Ha nincsenek megfelelő kapcsolataid, szerintem felejtsd el, hogy ebben dolgozok, akár csak mellékállásban is (nekem sem sikerült, persze ez önmagában nem jelent semmit). De a képzést tudom ajánlani, ha érdekel a dolog, tapasztalatszerzésnek jó.

2022. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!