Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel szakon...

Pénzügy és számvitel szakon érdemesebb minél több gyakornoki munkát vállalni és rosszabb jegyekkel átmenni, vagy kevesebb gyakornoki munkát vállalni és jobb jegyekkel átmenni? (Corvinus)

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Több gyakornoki munka, rosszabb jegyek
Kevesebb gyakornoki munka, jobb jegyek
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mi a cél. Ha bent akarsz maradni az egyetemen, oktatni, kutatni akarsz, akkor a jobb jegyek a fontosabbak. Ha az alapszak után már mész is dolgozni, akkor a gyakorlat.
2022. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Azt azért ne feledd, az abszolváláshoz van egy minimum átlag kritérium, így annyira rossz jegyeid nem lehetnek.

Találd meg a kettő közötti egyensúlyt!

2022. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez nem annyira így működik. Persze Big4 nál lehet éfjélig is dolgozni, de azért 1-2 év egyetem után szerintem illik jó jegyeket szerezni, főleg közgázon.
2022. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
A 2-és jól irta,ha államis vagy akkor fontos hogy meglegyen a szakon előírt atlagod meg az elvárt kreditmennyiseg.
2022. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!