Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági informatikát hol...

Gazdasági informatikát hol érdemes tanulni? Itt Pesten a BGE-t néztem,van javaslatotok? Nem vagyok túl jó matekból de az info nagyon érdekel és megy is.

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért gazdinfó?
2022. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó a kérdésed :) egyenlőre kapisgálok keresgélek,jövőre végzek a gimiben. Van esetleg ötleted hova lehetne? Igazából az infó megy és érdekel is a többi tárgy hát mit mondjak ...:) Angolból idén érettségiztem előrehozottat jeles lett. Középfokút is letettem. Ennyi van idáig.
2022. júl. 22. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én itt vagyok BGE-n gazdinfós.

Kicsit nehezen felfogható nekem.Matek és logika nélkül nem igazán lehet jó lenni informatikából.A programozás valahol a logikának és a nyelvnek egy egyfajta diszciplinája.

Szerintem gondold át.Egyébként Én is 3-as matek érettségivel jöttem ide,de Én megvagyok a matekkal,sőt néha még szeretem is.

De az,hogy matematika is egy elég tág fogalom.Itt(meg más intézményekben is)leginkább az analízis ami szopatós,de van lineáris algebra,egy kis diszkrét matematika,valószínűség számítás és akkor még nem említettem az ált. statisztika I-II-őt,a vállalati pénzügyek,ahol még sokat kell számolni és sorolhatnám.

Ezek alapján nagyon hasraütés szagú ez az "érdekel az infó" kijelentés.Javaslom gondold át mégegyszer.

Azt mondod az infó megy.Mi megy benne?Ismersz alap szinten egy nyelvet?Az is több a semminél,de arra ne alapozz ekkora döntést,hogy újra tudod telepíteni a windows-t.

2022. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszoló vagyok. Igazából azért kérdeztem, mert testhezállóbbnak tartanék egy mérnökinfót, ha az infós része érdekel. Párom gazdinfós volt, én mérnökinfós vagyok, ők is tanultak programozni meg volt azért sok hasznos dolog, de azért jelentős mennyiségű gazdasági tárgyuk is volt. Mi egy kicsit jobban belementünk az algoritmusokba meg a programozásba, optimalizálásba azok alapján, amit ő mesélt



Ha fekszik a gazdasági téma, klassz szak, de ha az infó a szíved csücske, inkább valami méginfósabbat javasolnék :)

2022. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"info nagyon érdekel és megy is"


-Melyik része? Mit szeretsz konkrétan? Miket csináltál eddig infóból?

2022. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek,nagyon rendesek vagytok! Mindenkinek ment a zöld. Átgondolom még a leírtak alapján.
2022. júl. 25. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös : egyenlőre az emelt érettségiket csinálom az előző évekről. Azok mennek.
2022. júl. 25. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában voltam infoszakon es volt olyan osztálytársam aki eppenhogy csak atment matekbol mindig erettsegire osszeszedte magat es irt egy harmast es most mernokinfon tanul szóval ne aggódj biztos menni fog ❤️
2022. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!