Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem elvégezni egy...

Van esélyem elvégezni egy matekosabb közgazdász mesterszakot, ha a nincsenek meg az alap gazdaságmatematikai ismereteim és a középiskolai matekom is erősen hiányos?

Figyelt kérdés
Az NKE-n szereztem alapszakos diplomát, de rájöttem, hogy nem szeretnék a közszférában dolgozni. Jelentkeztem gazdasági mesterszakra. Leadtam a kreditelismerési kérelmet és ezen én lepődtem meg a legjobban, de elfogadták, holott nem sok köze volt az alapszakomhoz. És végül volt akkora szerencsém, hogy fel is vettek a képzésre. Én úgy számoltam, hogy 8 db matekos tantárgyam lesz.

2022. júl. 23. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, úgyhogy csak azt tudom javasolni, hogy [link]


Pár hónap alatt simán feltuningolod magad az alapokból, nem kell beszarinak lenni.


Gratulálok a sikeres felvételidhez! Téged mire vettek fel?

2022. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 4-es érettségivel mentem közgázra, és nagyon megszenvedtem a kettesért. Nem az volt a probléma hogy nem értettem az anyagot, de nálunk úgy volt a pontozás a legtöbb esetben hogy ha elrontottunk egy lépést a feladatban az a feladat 0 pont, hiába jó volt a gondolatmeneted. Nyilván ez nincs így mindenhol gondolom.

Mindenképpen keress egy matektanárt vagy nézd át a mateking oldalt, hogy kevesebb szenvedéssel meglegyenek a matekos tárgyak.

2022. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!