Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát/képzést/egyetem...

Milyen szakmát/képzést/egyetemet végezzek, ha osztályoknak, gyerekcsoportoknak szeretnék foglalkozásokat, táborokat tartani?

Figyelt kérdés
Egy külföldi ismerősöm, aki trénernek hívja magát, azzal foglalkozik, hogy hétvégente osztályoknak, ifjusági csoportoknak tart ő és a csapata mindenféle csapatösszerázó, konfliktusmegoldó, kapcsolaterősító programokat. Én is voltam nála dolgozni, besegíteni, és nagyon tetszett, amit csinál, és ezt én is szívesen csinálnám, szeretek gyerekkel foglalkozni. Kérdeztem tőle, de nem tudta megmondani, hogy ha Magyarországon akarok ilyesmivel foglalkozni, akkor milyen képesítést, papírt szerezzek, amivel fejlődök is trénerként, de legálisan is foglalkozhatok ilyesmivel. Ő annó mentálhigiénés képzést végzett Magyarországon, minden egyéb "papíros" tudását külföldön szerezte.

2022. júl. 29. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen pedagógus végzettség jó lehet szerintem.
2022. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!