Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyetem első félévében pár...

Ha egyetem első félévében pár hét után rájövök, hogy mégsem ez az a szak, amit csinálni szeretnék, és kiiratkozok, akkor mindenképp elveszik az az egy államilag támogatott félév?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Pár hét alatt legfeljebb a kezdeti nehézségek miatt mehet el a kedved, hiszen nem tudod átlátni, hogy még mi következik.
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiiratkozol persze, hogy elvész. Ilyen alapon mindenki bármeddig próbálgatná a szakokat.
2022. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, október első feléig kérhetsz ilyenkor utólagos passziválást különösebb indok nélkül.


Nekem volt olyan félév, mikor közben jöttem rá, hogy nem tudom befejezni a szakdogám egy félév alatt és inkább elmentem utólag passzívra. Az volt az utolsó államilag támogatott félévem, így megmaradt.

2022. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 nálunk nem engedtek passzív félévvel kezdeni
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. De utólagos passziválás azért lehet. Bizonyos esetekben.
2022. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Pár hét után rájössz? Magyarul az első nehézség után feladod? Akkor minek jelentkeztél a szakra ha ennyire nem vagy biztos a dolgodban?


Hozzátenném h pár hét alatt semmit se fogsz megtudni a szakról mert alapozó tárgyaid vannak kb.

2022. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert hallottam valahonnan, csak tudni akartam, hogy igaz-e.
2022. aug. 10. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!