Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen hány órát kell...

Egyetemen hány órát kell felvenni egy tárgyból egy hétre?

Figyelt kérdés
BGE PSZK-ról van szó az összes kötelező órát be tettem az órarend tervezőbe és így is csak hétfőtől szerdáig vannak óráim. Heti 1 et vettem fel mindenből ez elég vagy többet kellene?
2022. aug. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mintatantervet nézd meg, aszerint vegyél fel tárgyakat. Nem csak a kötelezőt, de a kötelezően választottakat is, ha vannak ilyenek. A tárgyak heti óraszámban vannak feltüntetve, ha úgy vetted fel, akkor jó.
2022. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem átlagban mindig csak heti 2 vagy 3 nap kell bejárnom egyetemre. Ez normális. Mármint, az, hogy csak hétfőtől szerdáig vannak óráid, az nem feltétlen jelenti azt, hogy rosszul vetted fel az órákat vagy ilyesmi. De amúgy az első válaszolóval egyetértek, szóval őt nem is akarom megismételni.
2022. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk minden nap volt tanítás reggeltől délutánig, tehát ez szakfüggő.
2022. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!