Jól kereső szakma?

Figyelt kérdés

Olyan szakmát keresek;


- amihez nem kell egyetem

- jól kereshetek vele

- nem kell hozzá "társasági embernek lenni"

- leginkább home office, de nyilván de nyilván nem ez a legfontosabb szempont...

- olyat keresek, amiben nem kell (sokat) kommunikálni ( mielőtt még bárki azt gondolná, csak úgy mondom; nem! - nem vagyok antiszociális!! Csak jobb szeretem egyedül csinálni a dolgokat)

A bizonyítványom majdnem szín ötös, egy tantárgyból lettem négyes, szóval nem ez a legnagyobb akadály.

Pályaválasztás előtt állok, tehát jó lenne, ha tudnátok esetleg egy iskolát ajánlani Szombathelyen. ( Vagy Vép környékén)

Előre is köszönöm! 😊


2022. aug. 9. 12:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia mennyire van jó kézügyességed és mi neked a jó fizu? de pl a villanyszerelő jól keres vagy autószerelő
2022. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
programozás, 3D grafika, webdesign
2022. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia! Mások szerint jó a kézügyességem, bár... nem tudom, én nem annyira hiszek benne..😅

A fizuról meg csak annyi, hogy ha el tudom tartani magam, az már jó😅😅🤣, de esetleg olyan 150-160 körül gondoltam. Nem tudom pontosan.

2022. aug. 9. 15:47
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez jó! 😃 Ez tetszik nagyon! Amúgy is szoktam ehhez hasonlókat csinálni, csak az a baj, hogy teljesen feleslegesen, mivel nincs kinek...

Ezt a szakmát hol lehet tanulni?

2022. aug. 9. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 Jól értem, hogy 160 ezer forintból szeretnél megélni?
2022. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem biztos. A 3 felsorolt szakmával többet is lehet keresni ennél?
2022. aug. 9. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Programozóként 400 a minimum nettó kezdőként. Online tudod elkezdeni tanulni. Ugyanúgy, ahogy a grafikai dolgokat. Keress rá YouTube-on, hogy programming for beginners vagy 3D graphics for beginners! Így meg tudod nézni, hogy neked való-e és ha tetszik, akkor idővel be tudsz fizetni egy komolyabb képzésre pl. Udemy-n.


https://www.youtube.com/results?search_query=programming+for..


[link]

2022. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😀
2022. aug. 9. 17:02
 9/11 anonim válasza:
A legelső kommentelő vagyok én 3d nyomtatással foglalkozom másodállásban és szerkesztéssel van mindenem hozzá nem a szakmám csak megtanultam és nagyon sokat kellett hozzá tanulni és beszerezni mindent hozzá. De már többszörösen visszahozta az árát. Van amikor senkinek nem kell semmi van amikor meg már majdnem én is eltévesztem mikor kinek mi kell.
2022. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha megtanulod a programozást, 1-2 prg.nyelv világát, a 3D nyomtatást, abból anyagilag csakis jól jöhetsz ki.
2022. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!