Digitális középiskola?

Figyelt kérdés
Létezik olyan online kurzus, ami NEM felkészítő (vagyis csak plusz korrepetálás) hanem rendes online rendszerrel való tanulás, amely után rendes érettségit lehet írni? Igen, használom a google-t, bár a legtöbb ilyen az csak felkészítő. Kíváncsi vagyok, van-e bárkinek ezzel tapasztalata.

2022. aug. 9. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk, ha lenne, akkor te is megtalálnád a google-ben. Az iskolába be kell járni, mert nemcsak oktató szerepe van, hanem nevelő is.
2022. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van több ilyen iskola is. pl.

[link]

2022. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez felnőttképzés.
2022. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Távoktatás van 1-2 helyen, de az sem teljesen digitális. Pl. terezestigimi, a Szinyeinek a felnőttoktatási tagozatán. Van egy oldal, ahova be tudsz lépni, ott vannak fent jegyzezek, ppt-k, de önmagában ezek a tananyagok a legtöbbször nem elegek, kell még tankönyv vagy neten utánanézni dolgokat, tartanak konzultációkat stb.
2022. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom miért nevelő de a suli csak ellenszenvet, dühöt és haragot vált ki belőlem . Amikor otthon vagyok akkor nyugodt vagyok.
2022. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!