Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Salgótarjá...

Mi a véleményetek a Salgótarjáni Gt-ről?

Figyelt kérdés

Milyen szakkörök vannak?

alig tudok valamit a suliról...

igaz h még 2 év múlva megyek csak oda :DDD

L/12


2010. szept. 23. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most végeztem ott. Szakkörre ne számíts, nincs ott semmi ilyesmi, max. annyi, hogy néha rajzolgathatsz és ha tetszik a tanárnak, akkor kiteszi a Koós Károly galériába, ami a suliban van, de ezeken általában, csak végigfut az ember szeme és ennyi . Van egy hetes sítúra, meg néha szokott lenni valami kajakos tábor, de úgy tudom már az sem nagyon van. Van 24órás foci, diáknapok. Ha jól tanulsz, akkor kapsz néhány forint ösztöndíjat és részt vehetsz tanulmányi versenyeken, ami mentesíthet az adott tantárgy érettségije alól, ha bejutsz országosba. Ez általában nem nagyon jellemző már, szóval nincs túl nagy jelentőségük, de vannak, akik bejutnak minden évben.

Ha óráid vannak, akkor állandóan a termek előtt kell várakozni, szóval nem nagyon lehet bent maradni, a suli igen lepukkant már, de sokat költenek a számítógépekre és projektorokra, ezek már minden teremben lassan ott vannak. A tanárok rendesek nagyon, nem kell belehalni a tanulásba és a fiatalabbakkal közvetlenül is lehet dumálgatni. Az öregebbek lehadarják az anyagot és ennyi.

Elég unalmas a suli egyébként, nem igazán rendeznek állandó programokat, szóval nem tanulóbarát az iskola, de amikor végzel egy nappal, már úgy sem sok kedved van ilyesmikhez, inkább rohansz a buszhoz, vagy fel a városba, ahol viszont semmi jó nincs, mert ugye S.tarjánról van szó!:S Ha el akarsz helyzekedni, akkor mindenképpen tanulj majd tovább, mert az ott tanított szakképzések (Magasépítő technikus, Gépgyártástechnológus és Cad/cam informatikus) nem igazán érnek semmit! Hát ennyi. Sokat nem vesztesz, ha oda jelentkezel, de nem is nagyon nyerhetsz nagyon semmit, ennek ellenére Jó tanulást és GT-s életet neked!

2010. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha bármire kíváncsi vagy, akk írj és segítek, meg válaszolok, legyen az tanárokkal, tantárgyakkal, GT-s élettel kapcsolatban bármi!
2010. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! =)
2010. szept. 26. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Énis odamegyek majd 2 év múlva..ha 0.angolra jössz akkor találkozunk:D

De amúgy itt van minden: [link]

2010. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zsolti1012 válasza:
Miket lehet tanulni a Gt-ben?
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolnónak: informatika, informatika belügyi rendészeti fakultációval, gépészet, építészet
2011. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A közösség jó de az iskola és a tanárok egy raklapszar ennyit róla én oda járok XDDD
2011. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Nem értek veled egyet. A tanárok szerintem nagyon rendesek, attól függ, hogy te hogy állsz hozzájuk. Technikailag jól felszerelt iskola.


1 GT-s

2011. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 GT-s te nem Ádám vagy?:D
2011. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem Ádám vagyok :)
2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!