Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ftm munkák Magyarországon?

Ftm munkák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Transz fiú vagyok és most állok szakma választás előtt, de mivel Magyarországon éleg sokan homofóbok és transzfóbok (legalább is jobban kimutatják), nem tudom milyen szakma lenne az amit tudnék csinálni anélkül hogy bárki bántó megjegyzést tenné rám, illetve munkalehetőség is lenne. Ti mit gondoltok erről? Van valami olyan szakma amit ettől függetlenül tudnék végezni?

2022. aug. 21. 15:28
 1/9 anonim válasza:
100%

Vészesen rossz hozzáállás ez a jövőd megalapozásához.

Nincs olyan munkahely ahol garantáltan mindenki jófej, ha pedig félelemből választasz pályát, nem pedig praktikai alapon (miből tudsz rendesen megélni) vagy az alapján hogy mit szeretnél csinálni, akkor csak melléfoghatsz.


Ha az identitásod gátol abban hogy teljes életet élj, akkor menj el terápiára, hogy segítsenek felépíteni az önbizalmadat.

2022. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Figyi, az egyik japán iskolalányos stílusú transznemű lány ismerősök CNC esztergályosnak tanul. Egyedüli lányként az osztályából. Megvan a transzneműségéből adódó konfliktusa, de az akkoris meglenne, ha kozmetikusnak, vagy hasonló nők által uralt szakmát választott volna. Számára viszont ez volt szimpatikus. Szóval én is azon a véleményen vagyok, mint az #1-es.
2022. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Azumi Ao válasza:
100%

Hát most magamra ismertem a leírás alapján :D ,csak annyit pontosítanék ,hogy gépésztechnikus (CAD-CAM szakmairány)-t tanulok ,de lehet még elvégzek egy PLC programozót is mert az is érdekel^^ Olyat sose tanulnék ami nem érdekel kicsit se és valószínűleg nem is tudnám csinálni.

Mindig lesz valaki aki beléd fog kötni valamiért ,nekem az számít hogy önmagam lehessek és ezáltal boldog is^^

2022. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenféle munkát végezhetnek férfiak "Magyarországon".
2022. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi az az ftm?
2022. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Transzfiú.
2022. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Én transzformer vagyok. Az számít?
2022. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom tanácsolni amit előttem. Azt válaszd amit szeretsz, és élvezel csinálni. Egyik munkahelyen sem fix hogy jófejek lesznek a kollégák de ha emellett még a munka is olyan amit utálsz akkor elég hamar ki fogsz készülni tőle. Amúgy meg ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak a transzneműségedről. Van transz ismerősöm és vannak olyan ismerőseim is akik transzfóbok. Na amikor találkoznak akkor nem mondanak neki semmit, meg utána is ha mondanak valamit akkor azt sem kifejezetten rá hanem így összegében a transzneműségre mondják. De egyébként olyannal is találkoztam aki addig utálta a transzneműeket amíg nem találkozott eggyel akivel elég jó barátok lettek. Rájött hogy a személyiség nem ettől függ és azóta nem ítél meg ez alapján másokat.
2022. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem bármi, ami érdekel. A megjegyzéseket bárhol kaphatsz.
2022. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!