Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A környezetvédelem világűrjogi...

A környezetvédelem világűrjogi szabályozásának „de lege ferenda” feladatai: tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közeledik az egyetemi tárgyfelvétel, rátaláltam erre a tantárgyra. Szabválnak venném fel. Van itt olyan, akinek van ezzel már tapasztalata? A neptun 3. félévhez ajánlja, de ekkor még nem lesz túl nehéz? Úgy értem, van elég alaptudásom a 3. félévet kezdve ehhez a tárgyhoz?

Előre is köszi a válaszokat!



2022. aug. 22. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Mihálka György tanár úr ha jól látom már 2006 óta tart ugyanilyen címmel szabvált, szóval mára már elég gördülékenyen mehet a dolog. Szerintem ez a szenvedélye, markmy-on is csupa jó vélemény van róla, úgyhogy valószínűleg csak be kell ülni, a többit ő megoldja. A szabválok eleve nem a szigorúságukról híresek, a világűrjog meg (jelenleg még) inkább valami romantikus, távoli dolog semmint hétköznapi valóság. Emlékszem tanultunk anno néhány űregyezményről, de nagyon kis rövid szövegek voltak.

Itt van egy tanulmánya a témában, olvass bele, hátha az alapján könnyebb eldönteni hogy ez neked való téma-e:

[link]

Így belenézve kicsit kevésbé mesés anyag, mint gondoltam :DD Afféle repülő szemétjog. De akár érdekes is lehet! az ilyenekre szoktak hamar lecsapni, feltéve hogy nem péntek este 6-kor tartják :D

2022. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!