Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elírás lenne vagy valamit én...

Elírás lenne vagy valamit én hibáztam?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy egyetemre mint állami támogatott. Megirtam a jeletkezést amit kértek majd kimaradt pár adat így küldtek egy újabb üzenetet,hogy pótoljam azokat. Minden megtortent elküldtem majd jött,hogy felvételek fizetősre mint az én kérdésemre holott ez nem történt meg. Mit tudok tenni ezügyben?

2022. aug. 23. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A TO mit mondott?
2022. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik de még nem jött semmilyen reakció
2022. aug. 23. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szépen megvárod azt... vagy szerinted valami táltosok vagyunk, tisztánlátók?
2022. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt írták,hogy "a tanulmányi osztályon kell kérni ha önköltségesre akarok atkerulni"
2022. aug. 23. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyre jobban az az érzésem, hogy semmi keresnivalód felsőoktatásban, pláne nem az én pénzemből.
2022. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a tudatlanság miatt, de én nem pont hozzád szóltam mint a harmadik üzenetben írtad hisz feltettem egy ártatlan kérdést és te neked meg úgy jön le,hogy már most kell a válasz holott azért tettem fel a kérdést, mert lehet valaki járt már így és megírta volna,hogy mi lett a vége vagy mit tegyek.
2022. aug. 23. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt teszed, hogy megkérdezed a telibevert TO-n. Vagy tegyük meg helyetted?
2022. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Az ötössel kell egyetértenem.

Nem vagyok benne biztos hogy megütöd azt a szintet, amire azt mondanám, hasznomra válik, ha támogatom a továbbtanulásodat.

2022. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk semmit. Annyi infóból amit ide leírtál kb annyit tudunk megmondani, hogy milyen nap van ma. De én már abban sem vagyok biztos.


"felvételek fizetősre mint az én kérdésemre holott ez nem történt meg"

Ezt a mondatot pedig elemezd ki és ha érted, akkor fordítsd le nekünk magyarra!

2022. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az ötössel kell egyetértenem.


Nem vagyok benne biztos hogy megütöd azt a szintet, amire azt mondanám, hasznomra válik, ha támogatom a továbbtanulásodat."


Úgy se te döntöd el.

2022. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!