Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik online tanfolyam vagy...

Melyik online tanfolyam vagy oktató segítségével tanulhatok meg elektromos gitáron?

Figyelt kérdés
Akusztikus gitáron már az akkordozós, tábortűzi szint megy. Viszont én a rock zenét szeretem és torzítva szeretnék játszani, főleg dalokat írni. Melyik online tanfolyam jó erre? Néztem a gitarozom.com oldalt, meg a gitaroznitanulok.hu oldalt. Egyelőre a kettő között gondolkodok. De úgy láttam, hogy ott akkordozni is tanítanak, amin már túl vagyok és elektromos gitáron az nem is hangzik jól. Esetleg még szóba jöhet oktató is, aki online vállal, de az fontos lenne, hogy online szeretnék tanulni. Ki milyen tanfolyamot tudna javasolni? Kinek mi vált be?

2022. aug. 30. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Számadó Csaba(például), guglizz rá. Van WEB oldala és YT csatija is, megnézheted, mit hogyan oktat. Persze ez csak egy ajánlat, sokat oktatnak online is.
2022. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!