Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pallas 70 vagy inkább valami más?

Pallas 70 vagy inkább valami más?

Figyelt kérdés

Szeretnék megcsinálni egy irodai asszisztens képzést online. És ezt az oldalt találtam, ami szimpatikus de vegyes vélemények vannak róla.

Ha a pallas 70 nem akkor tudnátok ajánlani jó oktatási központot, ahol online tudnám elvégezni a képzést?



2022. aug. 30. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Irodai asazisztenseknek max érettségiük van, betanított munka.
2022. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném utolsó... :D
2022. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted mit csinál egy irodai asszisztens? Miből gondolod hogy betanított munka? Szerintem fogalmad sincs róla mi mindent kell tudniuk.
2022. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Köztudottan az irodai asszisztensek a legképzettebb munkavállalók, nem pedig annyi, hogy tudjon excelezgetni meg e-mailt írni. Az ilyen irodai asszisztensek önéletrajzában szokott olyan lenni, hogy számítógépes ismeret: e-mail, internet. XD
2022. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A #3-as és a #4-es válaszban leírtak között lehet az igazság. Amúgy szerintem nagy különbségek lehetnek az egyes irodai adminisztratív pozíciók között. Én most ilyen munkakörben dolgozom, de sokkal összetettebb, mint gondoltam, és mindenki meg szokott lepődni a munka összetettségén. De biztos van ennél sokkal kevésbé összetett is.
2022. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!