Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a Bursa Hungarica regisztrációm?

Figyelt kérdés
Amikor regisztráltam a Bursa Hungarica rendzserébe, az akkori gimis tanáraim tanácsára a gimiben kapott e-mail-címemmel regisztráltam. Rendben meg is csináltam, küldték a havi összeget. Most, hogy újra pályáznék, a jelszóemlékeztetőt a régi e-mailemre küldené, de azt azóta az iskola - anélkül, hogy előtte szóltak volna - törölte. Hol tudom beállítani az új e-mail-címem?

2022. szept. 14. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sajnos az Eper a legszarabbul működő rendszer amit eddig megismertem. Ugyan nem ez volt a kérdésed, de segítség talán, hogy mindig explorelben vagy firefoxban használd, külinben meghal az egész.Új email címet szerintem nem tudsz beállítani, ha írsz nekik emailt akkor talán segitenek, ha egyáltalán visszaírnak.
2022. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!