Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rákospalotai Kovács Pál...

Rákospalotai Kovács Pál Baptista Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyolcadikos vagyok, és elkezdtem iskolákat nézni online. Ez eddig a legszimpatikusabb, amit találtam. Tapasztalatokat, illetve véleményeket kérhetnék azoktól, akik oda járnak/jártak, vagy szülőktől? A környezetére, szinvonalára lennék kiváncsi. És a társaságra, tanári karra.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. szept. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Finoman szólva gyenge iskola. Oda se a jövő szellemi elitje jár és nem sokan tanulnak onnan tovább az orvosi egyetemen.
2022. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon is van baptista iskola, és oda sem a legzsenibbek járnak. Tipikusan az az iskola, aki "vadássza" a diákokat. Mindegy kik, csak menjenek már. Aluljáróban van kint a poszter, hogy "gyere tanulni ide", stb. Pedig még azzal is csàbítgatnak, hogy még felnőttképzésen is kapsz ösztöndíjat, meg ilyesmi. De ezek szerint ez is kevés, mert tényleg nagyon hirdeti magát az is.

Ami a legfurcsább: Vallásos iskola, de van rendőr szak is.

Nem tudom mennyire jó, vagy rossz egyébként, én konkrétan azt sem tudom hol van, csak például fb-n is nagyon hirdeti magát. Túl elit hely nem lehet, de én sem jártam elit gimibe annak idején, ami annyiban mutatkozott meg, hogy négy évig kb semmit nem is tanultunk.

2022. szept. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Inkább nem is érdeklődök tovább erről az iskoláról. Esetleg másik sportiskolát tud ajánlani valaki?
2022. szept. 16. 13:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is tudtam, hogy itt van rendőr szak is. 😅
2022. szept. 16. 13:51
 5/5 anonim válasza:
Már nem aktuális de lehet segítek vele másoknak. Jelenleg ebben az iskolában tanulok. Az osztály egy év után teljesen átformálódik és aki nem oda való az elmegy vagy kirugják. Sok az élsportoló de ha nem az vagy akkor is lesz itt dolgod. Ahogy én eddig észre vettem kedvesek a tanárok és segítőkészek. Mindneki lehet átlagos/rosszabb iskolából is tanult diplomázott ember. Nálunk is többen készülünk orvosira a sport mellett. Az iskola színvonala nőtt az elmúlt években de ez persze múlik azon, hogy a gyerekek miért járnak be. Szerintem megéri ide jönni ha szorgalmas vagy innen is megtudod csinálni amit szeretnél.Tudtommal nincsen rendőr szak.
dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!