Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Táncművészeti egyetemen...

Táncművészeti egyetemen szopok, 9.-es vagyok, hova tudnék elmenni tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Valami rajz, szakács, fotós iskolán gondolkoztam.

2022. szept. 15. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bárhová mehetsz, ami érdekel. A szüleiddel beszéld meg. Még most talán nem késő átiratkozni, ha megvàrod a tanév végét, akkor viszont elúszott egy éved, és újra 9-es leszel jövőre is egy másik iskolában.
2022. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fotós?
2022. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Táncművészeti egyetemen vagy kilencedikes?


Véletlenül nem táncművészeti technikumba jársz?

2022. szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Fotósnak már kár menni, mivel nem kell a tevékenység iparszerű gyakorlásához a végzettség. Csak meg kell tanulni a szakmát. Azt meg meg lehet könyvekből és a netről. Igaz, a legtöbb embernek nincs tartása önkéntes tanuláshoz, elhanyagolja, mindig holnapra tolja, asatöbbi, de ez már más kérdés. És nyilván angolul jó tudni, mert a tudomány nagy része a neten van, nem pedig a magyar részén.
2022. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as simán lehet, az MTE-re általánosban felveszik az embert és az egyetem végéig odajár.

Csak olyan dologba kezdenék bele, ami igazán érdekel és később hasznát is venném. Lehet jobban járnál egy gimi-vel, mint fotós sulival, azzal nagyon nehéz bármit is kezdeni továbbtanulás szempontjából és így van a szakács is…

2022. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!