Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora hátránnyal indulnék,...

Mekkora hátránnyal indulnék, ha gyógytornásznak tanulnék úgy, hogy közgazdasági iskolába járok, szóval nem volt bioszom? Lehetséges vagy inkább ilyen irányba ne gondolkodjak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 17:08
 1/3 mi a fene ***** válasza:
Szerintem felejtős.Nem tudom hányadikos vagy, esetleg ha nagyon szorgalmas és kitartó egy jó tanár felkészít.
2022. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt középiskolában biológiám, se fizikám, se semmi igazából, aminek köze lett volna ehhez és a 3. évemet kezdtem gyógytornász hallgatóként. Én azt tudom mondani, hogy ha tényleg szorgalmas vagy, érdekel amúgy is az anatómia-élettan, akkor meg lehet csinálni. Rengeteget kell tanulni az első évben, amikor ezek az alapozó tárgyak vannak, pláne ha nem is volt előtte ilyen tapasztalat. Én nem is szántam másra időt, ezeket tanultam egész nap szinte, hogy megértsem, "felzárkózzam", de nem lehetetlen, sőt. Akinek volt esetleg egy emelt biosza, ő neki is ugyanúgy nehéz volt azért. Nálunk vannak ilyen szabadon választható természettudományi alapozó tárgyak is, pont ezért, hogyha valakinek nehezebben megy, ott tud kérdezni, elmagyarázzák részletesebben. A lényeg, hogy ha tényleg ez érdekel, érzel magadban ennyi energiát (mert én most azt sem tudom, hogy hogy tudtam annyit tanulni akkor), akkor megéri persze. Nem lehetetlen és ha tényleg ez érdekel, elhivatott vagy, akkor később jó lesz, hogy olyat csinálsz amit szeretsz.
2022. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyivel. Nyilvan jo ha van egy kis alapod, de a biosz azért nem egy egetrengetoen nehez tantárgy. Mindent az elejétől kezdenek. Bar en emelt biosszal jöttem, de sokan jöttek biosz nélkül is. Az egyetlen hátránya, hogy a bejutas elég nehézkes, ha van 2 targyad amit elfogadnak emeltkent az jó
2022. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!