Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én idén felvételizek mi a...

Én idén felvételizek mi a véleményetek a Veszprémi Padányi Egészségügyi technikrumáról? Arra gondoltam azt jelölöm meg elsőnek

Figyelt kérdés

#felvételi #Veszprém #Padányi #egészségyügyi
2022. szept. 29. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Gyenge sulinak tartom.
2022. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szarrrr
2022. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Padányi jó hely volt, mikor anno én jártam oda, de én már négy éve végeztem, úgyhogy csak arról tudok beszélni. Sokakat elriaszt a nagy keresztény szellem, de ez ne zavarjon. Igaz, van hittan és van mise egy hónapban egyszer, de nem vettek el ezek a dolgok semmit az életemből. Nem kényszerítenek rád semmit, amit más iskolákban sem. A tanárok jó fejek, akadnak akik nem, de tanárnak meg pont ők a legjobbak. Azóta is azt emlegetem, hogy mennyire jó osztályom volt abban a suliban. Lehet hogy csak én voltam ilyen szerencsés, de az egész iskola normális diákokkal volt tele, akik sem nem voltak elszállva maguktól, mint egyes másik helyeken. Sem nem voltak olyan elviselhetetlenek, hogy ne lehessen mellettük az órára figyelni.

Leginkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy ez volt nekem a jó középút, ahol nem kellett halálra tanulnom magam, mégis azért egy gimnázium volt, aminek nem volt rossz híre, azért, mert nem is volt rossz.

Az egészségügyi más ügy kicsit, arról sajnos nem tudok sokat nyilatkozni, de az iskolát én mindig, mindenkinek ajánlani fogom, mert nekem nagyon jót tett az a hely :)

2022. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem rossz suli.

Gimnáziumi részről tudok csak nyilatkozni. Az iskola vezetősége valódi keresztény értékeket őrző iskola de viszont pár tanár eléggé alja.

2022. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola vezetősége pont hogy nem valódi keresztény értékeket őrző akármi!😃

V.László

2023. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!