Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel nehezebb a győri...

Mennyivel nehezebb a győri SZE levelező tagozata a közlekedésmérnökin a nappalinál?

Figyelt kérdés
Aki levelezőm tanult vagy tud bármit, mennyire teljesíthetőek ott a követelmények? Sajnos a nappali anyagi okok miatt nehézkes, így gondolkodom a levelezőn.

2022. okt. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a követelmény mint nappalin, ugyanazt a vizsgát írjátok és együtt a nappalisokkal
2022. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanácsként mondom, ha már egy mernök szakot elvegzel az legyen inkább gépész. Közlekkel sokkalta nehezebb jól fizető melót találni saját véleményem szerint. Ezen az egyetemen tanultam szinten mernöknek, van pár szóró tárgy amiből hasznos ha veszel majd pár magán zh felkeszìtőt. Páran rá vannak erre állva, ismerik a várható feladatokat és elég jól le is adják az anyagot, pár tényleg szivatos tárgyból én is jártam ilyenekre baromira hasznos volt.
2022. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóró tárgyak az elején vannak nem? Műszaki ábrázolás meg hasonlók
2022. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Matek mechanika, Elektrotechnika,utána műszaki ábrázolás, gépelemek, méréstechnika, gyártástechnológia, ezek mind felezik a létszámot
2022. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ezek gépész tárgyak nem? Közleken nincs elektro, gépelemek stb
2022. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Első 2 év általános képzés, szinte ugyanazok az alapok minden mérnöki szakon. Matek, mecha, fizika, kémia, műszaki ábrázolás, közgazdaságtan, anyagismeret, hőtan, programozás, meg még amiket kihagytam, és ez csak az első év volt.
2022. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!