Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakon lehet...

Milyen egyetemi szakon lehet tanulni konkrétan az ókori illetve középkori vallásokról,folklórról?

Figyelt kérdés

A néprajz, történelem és vallástudomány szakokat néztem eddig,de nem tudom melyiket lenne érdemesebb választani e téren.

Aki esetleg tudna segíteni, tanácsod adni, azt megköszönöm!

Vagy ha esetleg más szakot is tudtok ajánlani azokon kívül amiket felsoroltam, azt is szívesen veszem. :)



2022. okt. 13. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez nem kell egyetem!
2022. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es válaszoló...

Esetleg valaki más tudna tippeket adni?

2022. okt. 13. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozol le, jártam egyetemre, egyik szakom töri volt és tudom miről van szó.
2022. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töri alapszakon a vallás és ókor mindenképpen van (én töri tanáris vagyok, ezek voltak valamelyest nekem is), folklórról nem nagyon tudok mit mondani.
2022. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a segítséget! :)
2022. okt. 13. 17:42
 6/11 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló...tudom,hogy ami érdekel jelen pillanatban az nem valami kifizetődő hosszútávon. Nem az elhelyezkedés miatt szeretném ezt tanulni esetleg, kutatni...dolgozom már, szóval ez csak érdeklődés céljából ment kiírásra,hogy ha esetleg van ehhez hasonló szak, akkor mire lenne érdemesebb később jelentkezni ha egyetemre mennék.
2022. okt. 13. 17:48
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok.Nem a pénz oldaláról közelítettem meg a kérdést. De töri alapszakon és tanárszakon az ókor 2 féléves tárgy, ebbe minden benne van. Van egy-két szeminárium a vallással kapcsolatban, de ennyi. Ezért nem érdemes erre a szakokra menni. A szabad bölcsész szakon kb. ugyanez a helyzet.
2022. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szabad bölcsészet áll ehhez a legközelebb. Esetleg a vallástudomány, de az mesterképzés.
2022. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ókori nyelvek és kultúrák esetleg?
2022. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
9. Ha kifizeti, mert nincs támogatva.
2022. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!