Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova jelentkezzek ha rossz...

Hova jelentkezzek ha rossz tanuló vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre vagy főiskolára szeretnék menni, mindegy milyen szak.

Idén érettségizem. Angolból van középfokú nyelvvizsgám, és érettségin is emeltezni fogok belőle. Matekból szinte semmit sem tudok, a kettes vagy a pótvizsga a cél. És az össze többi tantárgyból is 2,3-as lenne a cél.

Mik a lehetőségeim? Érdemes lenne egy másik tantárgyat is nagyon megtanulni és emeltezni belőle? Hova vennének fel?



2022. okt. 18. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát… elég nehéz ügy. Valamilyen szakmát kéne tanulnod. Felsőfokúra 2-3-as átlaggal.

Talán segít


[link]

2022. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

El kell szomorítanom téged de épphogy görbülő jegyekkel nem neked való az egyetem.

Először is 4 eredmények kellenek hogy valahova felvegyenek, de egyetem nehezebb mint a közép iskola és nagyon nagy eséllyel kisbuknál.


Szerintem keress egy szakmát amivel el tudsz helyezkedni.

2022. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Minek mennél egyetemre? Mi akarsz lenni? Mit akarsz kezdeni az életeddel?

Ha semmit nem raksz bele, akkor a semmi lesz az eredménye. Ez eddig 0.

2022. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Szeged Mars tér 13
2022. okt. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha az angol tényleg pengén megy egy anglisztikán el lehet gondolkodni, bár ahhoz azért magyarból sem árt minimum a négyes meg nyilván egyetemen jóval többet kell beletenni ahhoz, hogy eredményes legyél. Ráadásul a többi tárgy jegye is valamilyen szinten beleszámít a felvételibe. Szakmák között nincs olyan, ami érdekelne?
2022. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ami érdekel, de nem biztos, hogy felvesznek.
2022. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!