Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még milyen területeken dolgozh...

Még milyen területeken dolgozhat, milyen elhelyezkedési lehetőségei vannak valakinek pszichológus végzettséggel, pszichológusként, ami nem ez a hagyományos tanácsadás, kliensek fogadása?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy érdekel a pszichológia, egyre jobban elgondolkodom azon, hogy bele kéne vágnom, csakhogy annyira pszichológusként nem tudom elképzelni magam (bár ki tudja mit hoz a jövő).

Egyébként már egyetemista vagyok másik szakon és ha tényleg bele akarnék vágni a pszichológiába, akkor rá kéne feküdnöm a tanulásra, mivel biológiából jelenleg szerintem nincsenek meg a szükséges adataim, a matekot is át kéne néznem, szóval ha tényleg totál semmit nem lehet vele kezdeni azon kívül, hogy az ember klienseket fogad, akkor nem feltétlen érné meg, hiába érdekel.



2022. okt. 19. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztás

Kutatás


Minden máshoz más tudás is kell. Például dolgozhatsz ux/ui területen, ha értesz a programozáshoz.

2022. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!