Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki ért a mezőgazdasághoz...

Aki ért a mezőgazdasághoz segítene nekem tanfolyam választásban? Ez így jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
Mivel aranykalászos az alap, de én bio gazdálkodóra gondoltam, hogy tanfolyamon ezt megcsinálnám. Akinek van ilyen végzettsége, ugyanúgy benne van a növénytermesztés, növényvédelem, állattenyésztés, stb. mint az aranykalászosban, csak itt mindent természetes módon oldanak meg? Pl nincs vegyszerezés. Ha a válasz igen, akkor elég a 2 hónapos gyorstalpalás aranykalászosból és úgy megtanulni a biogazdálkodót vagy az aranykalászosba van a java amit tudnom kell? Szeretnék majd állatokat tartani, fontos lenne azt tudnom, hogy mit kell adnom ennit nekik, hogyan gondoskodjak róluk, stb.. gondolom a biogazdálkodásba más van, ott nincsen állatos rész nem? Szerintetek megtanuljam az aranykalászost rendesen az a 6 hónap elég erre vagy 4 hónap? Fontos, hogy csak felnőttképzésben tudnám megoldani ezt az egészet. Esetleg ha elvégzem a gyorstalpalást, a többit majd magamnak otthon megtanulom erre is gondoltam.
2022. okt. 27. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy Biogazdálkodó légy kell egy Gazda tanfolyam is.

[link]


[link]


○ Biogazda Jelentkezés feltétele: általános iskolai bizonyítvány bizonyítvány, OKJ 34 621 01 Gazda / 4 08 11 17 04 Gazda szakma / OKJ 54 621 02 Mezőgazdasági technikus / 5 0811 17 09 Mezőgazdasági technikus képesítések egyike és szakmai egészségügyi alkalmasság (foglalkozás-egészségügyi szakellátó hely által kiállított igazolás.)


○Szakképesítés megnevezése:

Gazda

A szakképesítés OKJ száma:

34 621 01

Megfeleltetés:

(még nincs adatunk)

A szakképesítés szintje:

középfokú szakképesítés



○Az Aranykalászos Gazda csak alsó-középfokú képzés.

Neked a Gazda tanfolyam kell.

2022. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!