Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EKE tanítói levelező tagozaton...

EKE tanítói levelező tagozaton hogy vannak a konzultációs időpontok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék tanítónak tanulni, de kisgyerekek mellett semmiképpen sem nappalin.

Kicsit tartok, hogy egyáltalán eltudnám -e végezni.

Csak, hogy lehet megoldani az egyetemi tanulást kisgyermek mellett? Létezik egyéni tanrend?

Szeretnék írni levelet az egyetemnek.

Sajnos nincs kint nyilvános órarend.

Maga az egyetem 70km-re van tőlünk, az olyan 1 óra az nem vészes annyira.

Ha pl. Havi 1x lenne konzultáció azt mondom azt ki lehet bírni vagy max 2x ami péntek szombaton van.

Boldog lennék, ha valaki írna!:)



2022. nov. 1. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Ami még szóba jöhet az egrin kívül az a drhe, a debreceni vagy a nyíregyházi egyetem.

Esetleg azokról is ha valaki tud konzultációt mondani azt is megköszönöm.

Az egri lenne a legjobb.

2022. nov. 1. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Én oda járok,de másik képzésre.

Egyéni tanrend csak nappalin van.

Levelezőn nincs ilyen.Olyanról,hogy havi 1 konzultáció ne is álmodj.Nálunk simán van havi 3 esetleg 4 alkalom is,mikor lent kell lenni.Ezt úgy kell elképzelni,hogy egy kurzus fél vagy egész napos.A fél az 8.55-13:30-ig tart, az egész napos pedig 8.55-től 18:05-ig.Nekem idén szinte csak egész napos kurzusok vannak.Van olyan napom, mikor péntek és szombat egész nap.Egerben fejetlenség van szinte mindig,nehezen tudnád az életed előre tervezni. Levelezőn csoda,ha időben adják ki az egész féléves anyagot kollokviumos tárgyból és nem mondjuk novemberben vagy decemberben vágják éled,mert bizony van olyan kurzus,ami decemberben van először... gondolhatod,hogy utána mennyi időnk van a vizsgaidőszakig.

2022. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elhiszem.

Átérzem, mert már van 1 diplomám, nappalin végeztem azt..

Sok sikert kívánok neked! Lehet akkor nem választom ezt az utat, vagy majd meglátom.:(

2022. nov. 4. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Több csoporttársam is a suli alatt szült, volt aki kettőt is.

A kisgyerek a tanulásnál és gyakorlatnál is kevésbé akadály, mint a munka.

2022. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!