Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki Nyíregyházáról jár...

Van aki Nyíregyházáról jár Debreceni Egyetemre?

Figyelt kérdés
Mármint autóval vagy tömegközlekedési eszközzel naponta. Mennyire megoldható? Működő megoldás albérlet vagy koli helyett?

2022. nov. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan sajnos nem konkrétan a két említett város között ingázom, de mivel jó ideje nem érkezett válasz, hátha a személyes példám hasznos. :) Én 5-6 órát utazom az egyetememre (természetesen oda-vissza együtt), de számomra mindenképp jobb megoldás, mint a kollégium. Egyrészt mindig a saját szobámban alhatok, olyan emberekkel akiket ismerek és szeretek; olcsóbb is az útiköltség (nekem 7100.- a bérlet, kollégiumot nem hinném hogy találnék ennyiért, albérletet végképp) az út alatt pedig mindig tudok tanulni/pihenni. :) (Ráadásul Nyíregyháza és Debrecen között van bőségesen járat és relatíve rövid (30-45p) az út.)
2022. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit későn válaszolok,de én igen. Teljesen megoldható, 7.50 körül bent szoktam lenni. Én amúgy is szeretek vonatozni. A reggeli személy nem késett még eddig egyszer sem. Mindenképpen ajánlom, rengeteget spórolsz vele.
2022. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És haza mikor szoktál érni?
2022. dec. 7. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. másfél óra onnantól kezdve, hogy vége az utolsó órámnak. Ami reggel 10 és este 8 között van.
2022. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom szükséged van-e még válaszra, de én Nyíregyházán járok egyetemre és volt olyan csoporttársam, aki Debrecenből járt át busszal, vagy vonattal és simán meg tudta oldani, be tudott érni az órákra meg a gyakorlatra is, ahol már reggel 7-fél 8 körül ott kellett lenni, nem volt semmi probléma. Igaz ez az ellentéte, de a távolság ugyanaz.
2023. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor valószínüleg nekem is ez lesz, ha nincs hely a koliban, köszönöm a válaszokat :D
2023. febr. 18. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!