Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME GTK Valóban olyan rossz,...

BME GTK Valóban olyan rossz, mint amint mondják?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy a BME gazdasági kara sokkal rosszabb az elte, corvinus vagy bge-hez képest. Ez valóban így van?

2022. nov. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akiktől én hallok panaszt a BME-re, leginkább az egyetem nehézségére gondolnak. Alapvetően szerintem minden egyetemen elsajátíthatsz olyan tudást, amire később a munkád során tudsz elegendő mértékben támaszkodni, én emiatt nem aggódnék. :) De a BME nehéz egyetem, sokat követelnek, viszonylag sok hallgató panaszkodik arra, hogy nagy a nyomás rajta.
2022. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalan nincs rossz híre
2022. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem jártam más egyetem gazdasági karrára, csak a BME GTK-ra, így összehasonlításban nem tudok segíteni. Azonban egyáltalán nem nevezném rossznak, általában magát az egyetemet szidják és persze sokszor érthető, mivel tényleg sokat követelnek és nagy a nyomás. Én mindenesetre nem bántam meg (egyelőre:D), hogy ide jöttem.
2022. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Azok szidják akik kibuktak, mert nem voltak elég jók hozzá, hogy bent maradjanak. Akik elvégezték meg bent vannak és nem azért küzdenek hogy ne bukjanak ki, egy rossz szavuk sincs rá. Sok az elvárás, ennyi. Van mire fel, hisz a BME diplomások többet keresnek kezdőként a többi egyeteméhez képest.
2022. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ja meg ami mémek vannak, hogy rossz a BME GTK az mind a BME-s mérnököktől jön, mert ugye a mérnök lenézi a gtk-sokat, a gtk-sok meg lenézik a bölcsészeket.
2022. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
Ja és a korvó egy szar.
2022. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
A fél tanári kar most az ELTE-GTK-n szopatja a kedves hallgatókat.
2022. nov. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!