Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire lehetsége...

Szerintetek mennyire lehetséges 31 évesen testnevelésből leérettségizni?

Figyelt kérdés
Kb 18-19 éves koromban érettségiztem kettőből buktam is. Viszont tesiből nem érettségiztem. Azóta keresem az utam, és arra jutottam, hogy szívesen foglalkoznék sportal. Szerintetek van rá lehetőség, hogy ennyi idősen tesiből letegyem az érettségit, és tovább mehessek ez irányba tanulni?

2022. nov. 6. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak idején jól ment, és jó állapotban vagy fizikailag, akkor simán. De ennyi idősen már nemigen fogod megtanulni pl a szekrényugrást, ha eddig nem voltál jó benne.
2022. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk azt azért végig gondolnám , hogy hogyan is fogok ebből megélni.
2022. nov. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért olvass utána a követelményeknek, sok sportból álló összetett, gyakorolni kell rá. És szóbeli is van.
2022. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!