Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE GTK szakok: MA vállalkozá...

SZTE GTK szakok: MA vállalkozásfejlesztés, MA Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, MA marketing -néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Keresztféléves képzésen gondolkozok, lenne pár kérdésem.

Aki kommentel, segítene, ha megírná azt is, milyen tagozatra (N/L) jár, vagy járt ide korábban.

Hogy tetszett a képzés? Nappalira mennyit kell bejárni? Van túlkövetelés, vagy lazábban veszik?

Sok matekos/számolós tárgy volt a képzésen?

Milyen alapszakkal mentél és ennek függvényében hány plusz kreditet kellett felvenned (ha kellett)?


mindenkinek előre is köszönöm, aki segít a döntéshozatalban :) Menni fog a zöld kéz


2022. nov. 11. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

VF levelező.

Nem mondanám nehéznek, a legtöbb vizsgára 2-3 nap alatt kényelmesen fel lehetett készülni, talán félévente volt 1-2, amire több idő kellett.

Egyáltalán nem matekos, talán egy darab matekos tárgy volt a képzésen, az se volt vészes.

Gazdasági alapszakkal mentem, így nem kellett plusz krediteket felvennem.

2022. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) pont a VF ami esélyes, hogy első helyre teszem. Esetleg olyanról nem tudsz, aki más szakról ment (én emberi erőforrások HR végzettséggel mennék) és hogy neki(k) mennyire matekos tárgyaik voltak?
2022. nov. 15. 16:35
 3/10 A kérdező kommentje:
sajnos telefonon ezekre a kérdésekre nem sikerült választ kapnom, ezért kérdezem itt, hátha :)
2022. nov. 15. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek senki ilyet, de a felvi oldalán látod, hogy milyen területekről hány kredittel kell rendelkezned, és esetleg miket kell pótolnod. [link]
2022. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm. nagyjából a társaság összetételére mi volt jellemző? saját vállalkozással már rendelkező hallgatók voltak, vagy inkább az alapszakról frissen kikerült fiatalok, esetleg pályaváltás után érdeklődő, gazdasági szektorban dolgozók...? Melyikből volt a legtöbb?

(Voltam a nyílt napon, és ott én főként a fiatal korosztályt láttam most. Bár lehetséges, hogy a fiatalok hajlamosabbak elmenni a nyílt napokra...)

2022. nov. 21. 02:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontos statisztikákat nem tudok mondani, mert a kurzusok túlnyomó többsége úgy volt összerakva, hogy bejárás nélkül is teljesíthető legyen, így a csoporttársaim nagyjából harmadával nem is találkoztam a 2 év alatt. Amúgy vegyes volt minden szempontból. A csapat legnagyobb része olyanokból állt, akik 2-3 éve már dolgoztak, és munka mellett csinálták, de voltak frissdiplomás alapszakosok, és 40+-osok is, de nyilván ők voltak kisebbségben.
2022. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Idő közben felvettek, tetszik a képzés is :)

Ismét lenne egy kérdésem: esetleg a szakdolgozati témakörök fent vannak valahol állandó jelleggel? Nem szeretem elsietni a dolgokat... :)

2023. máj. 29. 03:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezen a linken találsz téma javaslatokat:


[link]


Ezek természetesen csak ötletek, a legtöbb oktató nyitott arra, hogy a felsoroltakon kívül más, saját témában is írj nála.

2023. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oh, szuper, köszi! Néztem, hogy hátha az államvizsga tételsor is fent van-e valahol, de azt sajnos nem találtam. Nyáron gondoltam, nekiállok kidolgozni, sosem elég időben elkezdeni... Esetleg az is fent van valahol, csak nekem kerülte el a figyelmemet?
2023. máj. 31. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Anno Coospace-en voltak fent a Tanulmányi ügyek alatt a saját képzésednél, ugyanott, mint a tantervek.
2023. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!