Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment!...

Gazdálkodási és menedzsment! Megéri elvégezni? Milyenek vele az elhelyezkedési lehetőségek? Milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
A Corvinusra mennék ha ezt a szakot választanám. Odajáróknak a tapasztalátát is szívesen meghallgatnám.

2022. nov. 18. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
felejtős (kivéve, ha már elő van készítve neked egy atombiztos protekciós állás)
2022. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Corvinusos vagyok, és a gazdmeneseket nagyon lenézik. Pedig kb. ugyanazt tanuljátok, mint mi szerintem. A tárgy, amit legkevésbé szeretek, gazdmenen is van. Az pedig, hogy az erasmus bele van építve a tanrendbe, és simán mehetsz 2 félévet is, nagyon sokat jelent. Külföldön élve nagy magabiztosságot szedhetsz magadra, és rengeteg különböző tapasztalatot szerezhetsz.

Szóval valamiért lenézik, de szerintem jó. Meg tudsz is váltani, ha akarsz.

Amúgy annyira nem látok bele, csak most kezdtem, ennyi infóm van.

2022. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.#2 kik nézik le őket? A többi Corvinusos vagy úgy általában az emberek?
2022. nov. 19. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A többi Corvinusosra gondoltam.
2022. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!