Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki a Semmelwei...

Van itt olyan, aki a Semmelweisen tanul orvosi diagnosztikai analitikus szakon?

Figyelt kérdés

Jovore erettsegizek, mindenképpen be szeretném jelölni, de ami nagyon eltantorit az az hogy csak levelezőn indul, és az az miatt jó hogy mondjuk tudnék mellette dolgozni, de mégiscsak elég nehéz magadtól tanulni meg akkor is ha érted, de mondjuk en ugy hallottam tele van kemiaval, en meg a faktot is leadtam.


Érdekel az emberi test, sokáig orvosnak készültem, illetve a radiografia és a gyógyszergyárban is el tudnám képzelni magamat, mondjuk állatokon kísérletezni nem szeretnék.


Van értelme elvegezni? Vagy mondjuk a hang beszéd és nyelésterapeuta értelmesebb lenne? (Mind pénzügyi területen) nem szeretnék "sima" orvosi nővér munkát végezni egyikkel sem igazából, az egy másik szempont.


Köszönöm ha válaszoltok.


Szeretnék menni nyiltnapra, de sehol nem találom hogy mikor van....



2022. nov. 25. 19:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!