Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Agrár és üzleti digitalizáció...

Agrár és üzleti digitalizáció megéri?

Figyelt kérdés
Ebben az évben indították ezt a szakot és erre is járok már három hónapja. A gond csak az hogy nem tudom megéri e mert habár tanyán lakok és földünk is van de az nem valami jó és soha nem is gazdálkodtunk rajta hanem ki van adva bérbe. Szóval az képzeltem el hogy valami cégnél üzemeltetem az IoT-t mint valami IT-s. Mert vállalkozni se tervezek.Így van egyáltalán értelme járnom erre továbbra is? Megkérdezem hátha valaki van aki kicsit benne van az agrár szektorban és vágja.

2022. nov. 27. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem fejlesztenek semmit, hacsak nincs rá vissza nem térítendő támogatás. Ha meg van, akkor már úgyis van egy cég, akivel innoválni fognak a gazdák.


Alkalmazottként látok benne jövőt, mert bőven nem még növekedési potenciál a mezőgazdaságban. Más kérdés, hogy egy általános képzéseket képest mennyi pluszt ad ez az igen specifikus képzés. Szerintem ennek nem kéne egy külön bachelor szaknak lennie.

2022. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!