Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tehetek szolfézs alapvizsgát...

Tehetek szolfézs alapvizsgát felnőttként, illetve van olyan zeneiskola, ahol zajlik felnőtt oktatás?

Figyelt kérdés

Hibába keresek hangszer vagy szolfézs, zeneelmélet tanárt, vagy magántanárok vannak, vagy zeneiskola, de csak gyerekeknek. Ha már elmúltam 18 nincs lehetőségem hivatalosan, iskolarendszerben zenét tanulni?


Egyetemen biztos lehet, tudom, de oda meg be kell jutni, ami nem megy tanár nélkül :D



2022. dec. 9. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gödöllői zenesuliban biztosan van felnőtt oktatás is (legalábbis pár éve még volt, amikor végeztem ott), de nagyjából a dupláfa a felnőtt tandíj a gyermeknek. :)
2022. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A zeneiskolaknal altalaban nincs korhatar. Az en csoportomban van egy 35 es 67 eves holgy is, en pedig 17 evesen iratkoztam be. A feleves tandij nalunk (videken) 30k diakoknak es 40k felnotteknek, de vannak kedvezmenyek.
2022. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam nemrég zeneiskolába felnőttként. Fel kell őket hívni, megkérdezni.
2022. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Zeneiskolában is van lehetőség de felnőtteknek már fizetni kell sajnos
2022. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!