Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Udemy, Coursera képzések...

Az Udemy, Coursera képzések mennyire elfogadottak itthon?

Figyelt kérdés
Jelentenek ezek a képzések bármilyen előnyt esetleg? Az én szakmai tapasztalatomat biztosan fejleszti, de ha nem alkalmazhatok egy olyan gyakorlati dolgot, amit ott mutattak pl, vagy nem is érdekli az itthoni munkaadókat, akkor mire jó úgymond?

2022. dec. 20. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Senkit nem érdekelnek.
2022. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Tanulni, képezni magadat jók. Azt sem írod ki a CV-dben, hogy elolvastál egy szakkönyvet, vagy hogy “elvégeztél” egy youtube videót.


A Coursera elvileg ad certifikációt (nekem is van), de egyrészt a certifikációk túl könnyűek, másrészt fent van az összes megoldás a neten, szóval kutyafülét sem érnek.

2022. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Az általuk megszerezhető tudás jelent bármit. Maga a képzés után kapható cert nem.
2022. dec. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Tudom, debilek országában még mindig a papír a lényeg, nem a tudás.

Lényeg a képzés korszerűsége, használhatósága.

2022. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netről megnézed a megoldásokat, akkor nem ér sokat. Ha becsülettel végigcsinálod, akkor igen. Valamit a cert is ér, mert csináltam egy specializationt,, amikor kitettem linkedin-re elárasztottak az állásajánlatok. (az igaz, hogy egy sem volt magyar)
2023. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet honosítani?
2023. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem és értelme sincs. Mit honosítál rajta?

A honosításnak államilag elismert képzéseknél van értelme.

2023. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!