Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miert nem fogadja el a felvi...

Miert nem fogadja el a felvi a sulim OM azonositojat?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egyetemre jelentkezni de szórakozik a felvi. A netrol néztem az OM azonosítót, és folyamatosan azt írja ki hogy nem megfelelő formátumú az OM kód. Valaki tudna segíteni? Miért nem működik? Másnak is volt ilyen problémája?

2022. dec. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden hazai középiskola rendelkezik egy hat számjegyű azonosító kóddal, ennek alapján tartja nyilván az intézményt az Emberi Erőforrások Minisztériuma. A középiskola OM kódja megtalálható pl. a középiskolai bizonyítványban vagy az érettségi bizonyítványban is.


Az aktuális intézményi OM kódok a Köznevelési intézménykeresőben találhatók meg.

Itt nézted meg?

2022. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült közben, csak a neten ott volt még a 6 számjegy mögött a / és még 2 szám én meg azokat is beirtam mikor azokat nem kellett volna😂
2022. dec. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!