Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e itt olyan aki biológiai...

Van-e itt olyan aki biológiai alapszakra jár, mivel majd jelentkeznék a szakra, és kíváncsi vagyok a véleményetekre, milyenek is a tantárgyak, vizsgák, gyakorlat, közösség?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a választ! Elsősorban a Debreceni egyetem érdekelne. 🥰

2022. dec. 24. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
én igen, bár nem Debrecenbe
2022. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem majd megtudod, mindenki máshogy éli meg
2022. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Párom biológia alapszakot végzett az SZTE-n. Neki nagyon tetszett főleg a biotechnológia, molekuláris biológia. Amit nagyon nem szeretett azok a növények és az ökológia.

Vizsgái sosem volt túl sok, gyorsan kész volt velük és nem is stresszelte agyon magát. Egyetlen tárgy volt amiből 2x kellett kimennie vizsgázni, egy alapozó tárgy szóval az sem biológiás volt.

Közösség nála nem igazán volt, mivel majd 200an kezdték és fele kihullott.

2022. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!