Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás szak...

Nemzetközi gazdálkodás szak elvégzése utáni munkalehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne a fent említett szak, de nem igazán találok választ arra, hogy utána milyen munkát lehetne végezni és milyen fizetés társulna mellé.

Ha valaki elvégezte/most tanulja, esetleg van ismerőse, aki ezen a szakon van vagy bármi infója van róla, ne tartsa magában! :))



2023. jan. 3. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt végeztem 1,5 éve,jelenleg egy multi pénzügyi osztályán dolgozom, bruttó 550 ezer a fizetésem.
2023. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
engem is érdekel! én a pénzügy-számvitel és a nemzetközi gazdálkodás szak között vacillálok. a pénzügy mások szerint sokkal matekosabb és szárazabb, és hamarabb lehet vele elhelyezkedni. azonban a nemzetközi sem rossz, gondolom egy csomó specializáció van a félévek után, amikkel el lehet a későbbiekben helyezkedni. nekem mindig is a könyvelői/banki munka lebegett célként a szemem előtt, azonban nagyon gondolkozok azon, hogy ne kifejezetten arra az irányra hajoljak, hanem valami érdekesebbet és kevésbé nyersebbet tanuljak
2023. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Köszönöm szépen!:)

2023. jan. 5. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!