Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a szerencsi...

Mit gondoltok a szerencsi Műszaki és Szolgáltatási szakképző iskoláról? Azon belül pedig az érettségi utáni 2 éves kozmetikus képzésről?

Figyelt kérdés

A fenti lenne a kérdésem, mit gondoltok arról az iskoláról? Mennyire nehéz esetleg könnyű?

Ha elvégzem mennyi idő lehet mire kialakul a vendégkör és fix bevételt tudok belőle szerezni?

Milyen ebben az iskolában az oktatás? Alaposan vagy felszínesen tanítanak?

Tudom nem mindent az iskolában fogok megtanulni, mert ha elvégzem akkor szeretnék még sminktetováló tanfolyamot is és szempilla építő tanfolyamot is elvégezni. Szeretném még a száj és ráncfeltöltést is csinálni, de azzal pontosan nem vagyok képben, csinálhatom én egy képzés után vagy csak kifejezetten orvos csinálhatja? Konkrét elképzelésem van egyébként mindenről, de szeretnék pár tanácsot és tippet kérni esetleg kozmetikusoktól is. Nagyon szépen köszönöm.



2023. jan. 5. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Hanyas átlagod van?


De ha van egy kis eszed akkor messziről kerülöd ezt az iskolát.

2023. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért? Tudnál mesélni?
2023. jan. 8. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!