Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE PSZK mennyire nehezek az...

BGE PSZK mennyire nehezek az alábbi tárgyak, mik a követelmények, mert szükségem lenne pár plusz kreditre?

Figyelt kérdés

Az alábbi tárgyakat néztem, hogy nem lehetnek, olyan nehezek:

- Gazdasági pszichológia

- Filozófia

- Európai Uniós ismeretek

- Gazdaság földrajz


Bármilyen más könnyen teljesíthető szabadon választható tárgyat is szívesen meghallgattok.


Eddig csak a tanulásmódszertant vettem fel, ami könnyen teljesíthető volt.



2023. jan. 11. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Gazdasagi pszichologiabol vannak szorgalmik, amik ugyan nem konnyuek, de az ertuk kapott pont hozzajon a vizsgapontodhoz. A vizsgapontok 2/3 resze tippelos, 1/3 kifejtos, ervelos. Ez utobbi nehezebb. Az idei felevben volt x darab TED video is, amikbol voltak vizsgakerdesek.

Szerintem viszonylag erdekes a targy, sok hasznos dolog van benne, amit a mindennapi eletben tudsz hasznalni.

2023. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Pár tipp amiket tudok, hogy nagyon könnyen elvégezhetők:

Weboldal készítés Wordpress használatával

Interkulturális kommunikáció (ha beszélsz nyelvet)

Prezentációs készségfejlesztés (kell hozzá az angol)

Minőségmenedzsment

E-business (online vizsga)

Gazdasági viselkedés

Asszertív kommunikáció

Tudományos és érvelőírás


Viszont azt hozzáteszem, hogy ezek a tárgyak tényleg csak az átlag bebiztosítására jók. Sok értelmük nincsen.


Gazdasági földrajz: Nagyszerű tanár tartja viszont, ha nem online vizsga van akkor nehéz belőle jó jegyet szerezni.

Európa Uniós ismeretek: Tanártól függ, de azért kell rá készülni.

Másik két tárgyról nincsen információm.

2023. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Eus ismereteket ha a Halm Professzor úr tanítja még mindig akkor azért inkább mást válassz ;) Nekem személyesen semmi problémám nem volt vele, 2 választható tárgyat is hozzá vettem fel, de sokan panaszkodtak hogy nehezek a vizsgái. És valóban azok is voltak (azt hiszem 4 esszét kellett írni gépen másfél óra alatt, ráadásul olyan témákról amiket az óráin részletesen kifejtett, de a kiadott tananyagban nem szerepeltek)
2023. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az EUs ismereteket Halm prof tanította nekem, bár még 2021ben, vizsga online volt, nekem személyesen nem volt nehéz. Bár tény, hogy esszét nem kellett írni, csak ilyen feleletválasztós kérdések voltak, ráadásul pontosan ugyanazok mint a heti tesztekben, szóval ez belejátszhatott az "egyszerűségébe".
2023. jan. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!