Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, viszont csak most fogok felsőoktatásba menni, a Szegedi Tudományegyetemre, gyógytornász szakra. Aki az egyetemre jár és esetleg tud valamit arról, hogy működik itt az ösztöndíj rendszer, az tudna nekem segíteni? Például arra gondolok, hogy kell-e rájuk pályázni (ha igen, mikortól lehet), vagy automatikusan adják őket, esetleg küldenek emailt ezzel kapcsolatban. Felnéztem az egyetem oldalára, de ott csak arról írtak, hogy vannak különböző ösztöndíjaik, de más infókat nem találtam arra vonatkozóan, hogy kinek adják őket, vagy hogy kell-e valahol jelentkezni rá.

Illetve hallottam az SZTE Start ösztöndíjról is, de nem tudom, hogy az járna-e nekem, hiszen már június óta nem vagyok sem középiskolás, sem diák.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2023. jan. 11. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanulmányi átlag alapján jár. A szociális és ilyen-olyan ösztöndíjak pedig fenn vannak a honlapon, feltételekkel, határidőkkel, amit csak végig kell olvasnod.

Erről a Start ösztöndíjról nem tudok semmit, de szintén ezt tudom tanácsolni, bár azt veszem ki a mondandódból, hogy már utánajártál és ezek után látod, hogy nem jár számodra.

2023. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2023. jan. 11. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!