Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervező vagy...

Egészségügyi szervező vagy gyógypedagógiai szakot válasszam? Debreceni Egyetem

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenkèppen a gyógypedagógiát választanám. Egészségügyi szervező szakról sok jót nem hallottam még.
2023. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted válaszd a gyógypedagógiát. Egészségügyi szervező képzés nagyon rossz a Debreceni egyetem. Mentőtiszt hallgatóként látom, hogy az utóbbi 3 évben nagyon kevesen végezték el, aminek meg van az oka... Talán Pesten színvonalasabb az oktatás, ha mindenképpen ez érdekel.
2023. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azt a kérdést tenném fel magamnak a helyedben, hogy olyan szakon szeretnék-e tanulni, ahol az alapképzés elvégzése után dönthetek arról, hogy egészségügyi, turisztikai, vagy egyéb gazdasági szektorban helyezkednék el, VAGY már pontosan tudom, hogy csak és kizárólag pedagógus akarok lenni.
2023. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyéb gazdasági szektor mit takar? Én is szemezgettem a szakkal, de a sok negatív vélemény elbizonytalanít.
2023. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!