Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemsokára jelentkezni kéne...

Nemsokára jelentkezni kéne egyetemre, én Győrbe megyek kereskedelem marketing szakra, viszont nem tudom eldönteni hogy a nappali vagy a levelező lenne a jobb. ?

Figyelt kérdés

Barátommal érettségi után össze szeretnénk költözni Győrtől kicsit messzebb. Mindketten dolgoznánk, viszont akkor levelező lenne az biztos. Voltam nyíltnapon és már nem vagyok annyira biztos benne hogy arra szeretnék menni, a nappaliról sokkal jobbakat hallottam. Valaki azt mondja a levelező a jobb, valaki szerint a nappali. (Ha nappalira mennék akkor viszont még ugye nem tudnánk összeköltözni). Jól jönne valami tanács aki már tapasztalt, és mindkettőt próbálta már esetleg.

18/L



2023. jan. 19. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hoyg mit szeretnél. Ha szeretsz bent ülni hétfőtől csütörtökig előadásokon meg gyakorlatokon, és szereted a klasszikus iskolai feelinget, akkor a nappali.

Ha fontos az, hogy dolgozhass, szabadabb legyél és ne kelljen hétfőtől csütörtökig bent ülnöd a suliba, akkor levelező.

Én voltam nappalis, illetve levelezős is, de most már csakis a levelezőt választanám.

2023. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Munka mellett kezdtem az egyetemet levelezőn, kevesebb az anyag, talán könnyebbek a vizsgák, az egyetemi élet és a bulik sosem érdekeltek.

Nekem csak a diploma kell mivel a "szakmában" dolgozom, plusz közel a harminchoz elég fura lett volna a 18-19 évesek között.

Ha újrakezdhetném akkor is a levelezőt választanám, csak 8 évvel korábban kezdeném.

2023. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!