Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági és Vidékfejlesztési...

Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnökként milyen értelmezhető mesterképzést lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Végignéztem a képzési lehetőségeket, valamint utánaérdeklődtem pár szaknak. Növényorvosi kilőve, mert csak nappalin van, az egyéni tanrendbe pedig a cégem nem megy bele. Regionális gazdaságtanon gondolkodom. Van valakinek tapasztalata erről?

2023. jan. 20. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hat ha valami jobban fizetőt akarsz akkor vmi új bsc-t, gépészetet vagy villamos mernokit. Tudom radikális válasz, de én ha jó fizetést akarnék alkalmazottként akkor az agrariumtol próbálnék minél messzebbre kerülni. Persze ez csak saját velemeny.
2023. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy gépész kollégám/haverom, folyamatosan ugyan ezzel érvel mint te. Egyetlen egy dolog miatt van ezzel bajom. 5 támogatott félévem maradt a 12-ből, 7 kell minimum, de 2 csúszást még rátéve a PTE gépész képzésen majdnem 2 millió lenne a tandíj, ami nonszensz. Viszont lehet hogy ezt az irányt kellene megpályáznom, maximum lesz egy kis diákhitelem..
2023. jan. 22. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ugratasbol ìrtam egyáltalán, jó szándékkal. Par matekos meg gazdasági tárgyat talan el lehet fogadtatni amúgy. Amúgy szintén kevésbé szerencsés mérnöki szakon végeztem,nem hiába ajánlottam ezt. Mivel jelenleg én is ezen gondolkozom :D sajnos az info, villamos, mechatro,gépész vonalon kívül a többi erősen kérdéses karrier szempontjából
2023. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!