Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy egyetemen idén indul...

Ha egy egyetemen idén indul egy (mester)képzés keresztfélévben, az azt jelenti, hogy minden évben szokott indulni keresztfélévben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 12:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Most szerettem volna jelentkezni a szeptemberben induló képzésre, de úgy néz ki, hogy sajnos csak keresztfélévben tudok majd. Ahogy láttam, idén indul úgy is, szóval ezért érdekelni, hogy általában ezek minden évben szoktak indulni kétszer?
2023. jan. 26. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:

A volt egyetememen nem szerették a keresztfélévet. Alapszakból persze meghirdették a tárgyakat, de mindig morogtak a tanárok főleg, ha az elsőn bukott is felvette.


Mesterből nem is indult mester.

Persze egyetem válogatja a dolgot. Van ahol megy van ahol nem. Javaslom nézz utána a kinézett egyetemeden mi a jellemző.

2023. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyeteme válogatja, hogy hol mi a helyzet. Ahová én járok, ott pl. minden félévben indítanak mestert, de nem megy minden tárgy minden félévben, hanem aki tavasszal kezd, annak 1 2 3 4 a félévek sorrendje, aki ősszel, annak meg 2 1 4 3. Én azt gyanítom, hogy ha most tavasszal indítottak képzést, akkor jövőre is fognak, hacsak nem vagy olyan peches, hogy pont most vezessék ki.

Ha neked volnék, én a szakot kiíró kart megkeresném ezzel a kérdéssel.

Illetve legkésőbb a jelentkezés leadásakor úgyis meglátod, hogy kiírták-e vagy sem 😄

2023. júl. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!