Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Inkább koncentráljak mindent...

Inkább koncentráljak mindent a sulira, vagy csináljam azt amit szeretek és amiben jó vagyok?

Figyelt kérdés

Régóta érdekelnek a telefonok, tabletek, okosórák stb, egy ismerősöm pedig érettségi után állást ajánlott az egyik szervizében, normális fizuval, kedvező munkafeltételekkel. Természetesen elfogadtam, és így levelezőn csinálnám a programtervező informatikus képzést, ami szerencsémre a városomban is elvégezhető tömbösített órákkal. Megkaptam viszont azt is hogy hülyeség lenne dolgoznom (egyetem alatt amúgy is dolgoznék, és így legalább nem tescoban vagy ilyesmi helyen kell, 3 év elég volt) és inkább nappalin kellene csinálnom. Szerintetek melyik a jobb megoldás?

Matekkal úgy állok hogy középszinten 5,00 vagyok eddig, de önszorgalommal meg odafigyeléssel simán meglennének az algoritmusok, deriválás stb. Infoból középszinten fogok érettségizni, nagyon kezdő szinten pedig belevágtam a javascriptbe, csak hogy legyen valami előzetes tudásom is. A minimum ponthatár 283 volt tavaly, én 400 ponttal kalkulálok szóval elég jó esélyeim vannak.


2023. jan. 30. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 3 éve dolgozom gimi mellett és kitűnő az átlagom.
2023. jan. 30. 19:02
 2/2 anonim ***** válasza:

32 vagyok, ha tehetném nappalin tanulnék. 8 órás állás mellett levelező tagozat kicsit kimerít, és sok szabadságot kell kérjek. De szerencsére támogatnak ebben.

Szerintem ha ismerősöd, akkor nappali tagozat mellett is dolgozhatsz nála...

2023. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!