Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan válasszak meg az irányom?

Hogyan válasszak meg az irányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok olyan embert ajánlani akivel tudok konzultálni vagy esetleg képességfelmérőt csinál, hogy miben vagyok jó? 28 éves vagyok, műszaki végzettségű, de nem ezt érzem az utamnak, annyi önismerettel pedig nem rendelkezem, hogy tudjam kiben is vagyok jó. (Műszaki dolgokból nem annyira, pedig már 6 éve ebben dolgozok.) Tehát a célom az, hogy megtaláljam az utam és azt csináljam amit szeretek, hogy teljes erőbedobással tudjak dolgozni.

Szóval ha tudtok olyan pályaorientációs? tanácsadót aki profi felnőtt emberek utbaigazításában, akkor várom szeretettel az ajánlásokat.


Előre is köszi!



2023. jan. 31. 15:03
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Úgy jársz el a legokosabban, ha elmész kétkezi munkásnak egy időre. Mondjuk kertésznek, állatápolónak, stb. Fél év alatt meglátod, mennyire vonz a szakma, és hogy merre tovább.
2023. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam eleget kétkezi munkás, hegesztettem, lakatoltam, diákmunkában szinte mindent megjártam. Nem lettem előrébb 😀
2023. febr. 1. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok.
2023. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a hölgyet kerestem fel egyszer, szerintem tud segíteni. Az irányokban mindenképp 🙂.


[link]

2023. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!