Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 225 kilósan kényelmesen el...

225 kilósan kényelmesen el fogok férni az egyetemi előadótermekben?

Figyelt kérdés
Testnevelési egyerem rekreáció és közösségszervezés szakjára akarok menni tovább tanulni hogy rekreácios szakember és coach legyek csak az átlagtól nagyobb termetűre nöttem és 225 kilos vagyok 176 centi magas attol tartok hogy láttam felvételeket és ilyen lehajthatos székek vannak az egyetemen amik elég szűknek tünnek a nagy előado termekben. Szerintetek gondot okozhat vagy akadályozhat a tanulásban vagy a jegyzetelésben ha túl szükek a padsorok vagy biztosítanak ilyen esetben plusz lehetőséget például forgószéket és külön asztalt? Köszönöm a választ
2023. febr. 2. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
biztos jó egyetemet/szakot választottál?
2023. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Hatalmas forma vagy :D
2023. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Báttya, még külön ebédet is kapsz a KFC-ből, meg nasit, kólát mellé xdxd
2023. febr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy külön asztalt biztosítanának.
2023. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de nem "az átlagostól nagyobb termetűre nőttél", hanem durván el vagy hízva. Ha nem férsz be a padsorba, akkor szerintem magadnak kell majd megoldani valahogy. De a Testnevelési Egyetemen folytatott tanulmányaid hátha segítenek majd a fogyásban.
2023. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és a magasságod az átlagtól nem nagyobb, csak a súlyod.
2023. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Xd tuti hogy troll kérdés

225 kilósan testnevelési egyetem 😂😂😂

2023. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Itt mindenkit ilyen érzéketlennek neveltek? Csak nehogy ti legyetek egy szép napont 200 kilósak!🥲
2023. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kérdés kitalálció.

175 cm magassághoz 225 kilóval, te már nem itt irogatnál.


De kiváló kép ahhoz hogy manapság milyen szakemberek kerülnek ki hasonló szakokról, jó párszor tisztelet a kivételnek:

-Dietetikusok aki nem fér el a székben annyira el van hízva

-Extrém túlsúlyos de azért osztja az "észt" az edzéselméletről és gyakorlatról

-Testnevelők,edzők akik annyira edzetlenek hogy a lépcsőn nem bírnak felmenni, nem hogy a diákoknak egy gyakorlatot bemutassanak.


Az ilyenek hiteltelenek és elég szégyen hogy papírt kapnak.

Itt nem arról van szó hogy valaki top modell legyen,vagy bodybuilder... De azért egy minimális hitelesség kell.


#8: "Itt mindenkit ilyen érzéketlennek neveltek? Csak nehogy ti legyetek egy szép napont 200 kilósak!🥲"


-Azért ez nem így megy. Ha valakinek ekkora túlsúlya van akkor lehetséges hogy valami hormonális betegsége is van. Sokan azért ennyire túlsúlyosak mert magasról tesznek az egészségükre és nem vizsgáltatják ki magukat, pedig lehet roppant egyszerű a megoldás.

2023. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Betalált a #8, az igazsag mindig faj!;)
2023. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!