Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Oktatási szakasszisztens...

Oktatási szakasszisztens szakma? Milyen munkát tudnék ezzel végezni? Csak azt olvastam eddig mindenhol róla, hogy gyerekekkel foglalkozhatunk, viszont ez sehol sincs kifejtve bővebben, hogy mégis mi a feladata egy ilyen szakasszisztensnek.

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Semmit csak valamit írni kell valójában pedig egyenes út a munkanélküliségbe. Nehogy már azt hidd hogy 'szakasszisztens'-ként valahol megbecsült munkavállaló leszel...
2023. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
ezzel a hányadék szakmával nem gyerekekkel fogsz foglalkozni hanem tányérokkal sőt azoknak is a mosogatásával ausztriában vagy a szőnyeg porszívózásával valami kotelben
2023. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Én most kezdtem el a képzést estin, azért, mert sok lehetőség van vele továbbtanulás esetén, ami érdekelhet később és hasznomra válik majd, mellesleg érdekesnek találom a tananyagot, már azzal nyerek..:

A felkészítőink szerint biztosan lesz ezzel a szakmával mindnekinek munkája, mert akkora a kereslet rá. Állítólag pl. akkora óvónő hiány van, hogy van ahol hasonló szakmával alkalmaznak valakit.

A végzettséggel lehetsz pl napközis tanár, felügyelő vagy helyettesítő. Adminisztrációs dolgokat intézhetsz iskolában.

2023. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ebben a szakmában akarok elhelyezkedni, hanem csak érdeklődtem. Arról meg hogy mennyire becsülnék meg az embert, szerintem azokat sem becsülik meg jobban akiknek pl diplomája van, szóval nem hinném hogy ennyire le kéne szólni akár ezt a szakmát, akár egy másikat.
2023. febr. 9. 21:38
 5/9 A kérdező kommentje:
De. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2023. febr. 9. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Arról meg hogy mennyire becsülnék meg az embert, szerintem azokat sem becsülik meg jobban akiknek pl diplomája van"


Statisztikus PhD végzettséggel 100% home officeból rugalmas időbeosztással havi 2,7 - 3,2 millió forint között keresek árfolyamtól függően egy svájci cégnél AI Engineerként. Bár nincs tapasztalatom ilyen helyekről, de hiszek neked, hogy kevésbé vagyok megbecsülve mint egy mekis hasábburgonyasütögető vagy egy 3 műszakos gyári munkás, de valamiért mégis elégedett vagyok.

2023. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látom akkor azért van ennyi időd itt írogatni a csodás hozzászólásokat. :)

Aki nem tud normális véleményt hozzáírni, saját tapasztalatból vagy akár ismeretség által, az ne is írjon légyszíves. Nem gondolnám hogy egy ilyen oldalon kéne amúgy se osztani az észt egymásnak.

2023. febr. 10. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:

"Látom akkor azért van ennyi időd itt írogatni a csodás hozzászólásokat."


Nem azt mondtam hogy sokat dolgozok, a megbecsüléshez épp hozzátartozik a rugalmasság. Határidők vannak (ráadásul nem is szűkek) egyébként pedig én osztom be az időmet hogy mit csinálok, ha épp nincs kedvem dolgozni vagy napi 2 órát dolgozom mert határidőre úgy is le tudom fejleszteni amit kérnek akkor teljesen rendben van, mindenki elégedett. De ehhez komoly tudás kell viszont mindennek az alapja az erős oktatás és a megfelelő szak kiválasztása. Nyilván egy oktatási szakasszisztens sosem fog ilyen minőségi életet élni de cserében nem is kell tudnia szinte semmit és a képzés is nagyon egyszerű. Szíved joga választani hogy elmész egy egyszerű képzésre és nem lesz belőled semmi, vagy választasz egy piacképes szakmát és jó életed lesz. De ha nem hozol semmi áldozatot akkor ne sírjon a szád hogy miért nincs Budán penthouse lakásod.

2023. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valaki nem tudja, hogy ez kb. a Pedagógiai -és családsegítő munkatárs okj utódja e? Vagy ha az már meg van, érdemes elvégezni?
nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!